FINFIRE

FINFIRE

Müüme laias valikus kotte – erinevaid reisi- ja spordikotte, naiste käekotte, kohvreid. Lisaks on meil müügil vihmavarjud, rahakotid,õlakotid, meeste ja naiste rihmad, ning ehted.

ASUKOHT KESKUSES
  • 5657 1327
Golden Antelope

Golden Antelope

Kauplus Golden Antelope pakub suures valikus kullast ja hõbedast naturaalsete vääriskividega, sealhulgas ka teemanditega, ehteid.Koostöö Itaalia, Šveitsi, Venemaa jm juveelitehastega ning Eesti andekate ehtekunstnikega, tagab toodete kõrge kvaliteedi. Lisaks ehetele inspireeris meid maailmakuulus sisekujunduse kaubamärk KARE DESIGN. Selle kaubamärgi tooted pakuvad nauditavat mängu erinevate tekstuuride, vormide ja värvidega, jäädes samas alati hea maitse raamidesse.Kogu poes eksponeeritav disainmööbel ja kaunistused on müügil ning kollektsiooni uuendatakse regulaarselt. Aitame Teil sobiva eseme välja valida ja tellime selle Teile.
Golden Antelope omab aastatepikkust kogemust Eestis ning me teame kuidas kinkida Teile meeldivaid emotsioone ja rõhutada individuaalsust.
Iga külaline on meile kulda väärt!

ASUKOHT KESKUSES
GOLDWATCH

GOLDWATCH

Kauplus GoldWatch pakub suures valikus kuld-, hõbe- ja terasehteid, pärleid ning käekellasid meestele, naistele ja lastele. Meilt leiad ka palju huvitavaid kinkekaupu (ehtelaekad, pildiraamid, albumid, kingitused katsikuks, hõbelusikad jpm) ning laias valikus kellarihmasid ja kellakette ning patareisid. Pakume ka kellasepa teenuseid.
Kaubamärgid: Rado, Longines, Mido, Tissot, Hamilton, Grovana, Hugo Boss, Bulova, Caravelle NY, Casio, Inex, Jacques Farel, Schoeffel, Beat Of Love, Ondina, Marylin Monroe, Aagaard, Dalvey, Disney, PierreCardin, Zippo.

ASUKOHT KESKUSES
GROSSBERG

GROSSBERG

Kauplus Grossberg pakub riideid, jalatseid ja aksessuaare naistele ja meestele.

ASUKOHT KESKUSES
SABO

SABO

SABO kingapoes on väga suur valik erinevaid jalatsibrände nii meestele, naistele kui ka lastele.

Kaubamärgid: IMAC, ZEN, Donna Piu, Freemood, Gilda Tonelli, Khrio, Phil Hunt, Patrizia, Carosello, Easywalk, Phil Gatier, Inblu

ASUKOHT KESKUSES
SALLY SPECTER

SALLY SPECTER

Sallyspecter on alguse saanud armastusest sallide ja mütside vastu, et kerge vaevaga oma igapäeva välimusele ning riietusele midagi uut lisada. Siit ka vihje meie poe nimele, mis vihjab miljonitele võimalustele sallide värvispektris. Meie tootevalikus on hulganisti salle, kindaid ja mütse. Lisaks pakume väikeses valikus jalanõusid ning rõivaid. Rõivastest on esindatud pigem üksikud numbrid ning ainueksemplarid.

Valime oma tooted äärmise põhjalikkusega, järgides maailma moetrende ning hoides toodete kvaliteedi ja hinna suhet. Kaupa valitakse otse müüjatelt koha pealt, mitte kataloogist või internetist tellides. Oleme paindlikud oma klientide nõudluste suhtes, püüdes aimata ning täita kõiki kliendi soove ning vajadusi.

ASUKOHT KESKUSES
SOKISAHTEL

SOKISAHTEL

Sokisahtel on Eesti suurim sokipood, pakkudes suures valikus suka- ja sokitooteid ning lähtudes viimase aja trendidest. Meil on mitmekesiseim valik naiste, laste ja meeste soki- ja sukakaupu. Kauba oleme ise hoolikalt välja valinud, ning meie toodete hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Sokisahtlil on 18 poodi: 15 Eestis ja 3 Soomes. Meie armastame sokke!

ASUKOHT KESKUSES
WEEKEND

WEEKEND

Müüme tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid nagu Nike, Puma, Adidas, Columbia, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Bronx, Mustang, New Balance, Reebok, Skechers jne. Meie kaubavalikus on jalatseid kogu perele mitmekülgseks ja kvaliteetseks vaba aja veetmiseks, tööl käimiseks või tervisespordiks. Weekendi e-poest leiate kingad, saapad, spordijalatsid, vabaajajalatsid ja muud jalatsid nii naistele, meestele kui lastele Eesti parima hinnaga. Kollektsioon vahetub kaks korda aastas ja täiustame tootevalikut pidevalt lähtudes meie klientide soovidest ning tagasisidest.

 

 

ASUKOHT KESKUSES