BENU APTEEK

BENU APTEEK

Kaasaegne avatud apteek, abivalmis apteekrid ja lai valik ravimeid, tervisetooteid, toidulisandeid ning muid apteegikaupu. Avene, Ducray, Klorane, A-Derma, Lierac, La Roche-Posay, Uriage, Vichy, Bioderma, Eucerin, Sebamed jt tooteid.

 

Apteek on avatud:
E-L 9.00-24.00
P 9.00-21.00

Tel 6381520
E-mail: benu.5105@benu.ee
www.benu.ee


Facebook

 

ASUKOHT KESKUSES
INSTRUMENTAARIUM

INSTRUMENTAARIUM

Optometristi vastuvõtt ja prillid.

E-P 10.00-21.00

ASUKOHT KESKUSES
NOVA OPTIKA

NOVA OPTIKA

NOVA OPTIKA salongist leiad hoolikalt valitud prilliraamid ja kvaliteetsed klaasid igas hinnaklassis. Meie optometristid viivad läbi professionaalse nägemiskontrolli ja abistavad just Sulle sobivate prillide valikul! Kauplusest leiad lisaks laias valikus päikeseprille, kontaktläätsesid ja palju muud. Teostame ka prillide remonti.

Kõik selge nägemise jaoks ühest kohast!

Kontakt: +372 564 3354

ASUKOHT KESKUSES
SÜDAMEAPTEEK

SÜDAMEAPTEEK

Sikupilli Südameapteegis on saadaval lisaks ravimitele ka lai valik tervise- ja ilutooteid. Lisateenustena pakume apteegis vererõhu, veresuhkru, kolesterooli, hemoglobiini ja kehakoostise mõõtmisi. Igakuiselt toimub apteegis ürituste sari eakatele - Südameapteekide Eakate Tervisepäevad, mille raames pakume erinevad tooteesitlusi, soodushinnaga tervisenäitajate mõõtmisi ja toodete sooduspakkumisi. Sikupilli Südameapteegis kehtivad Südameapteegi kliendikaart ja Seeniorkaart.

Facebook

ASUKOHT KESKUSES